עיצוב ארון בגדים

 
 

 עיצוב ארון בגדים

כאן זהו המקום לדעת כיצד לעצב את ארון הבגדים הביתי שלכם. אנו נחלוש על מספר נושאי ליבה חשובים בעיצוב ובתכנון: מבנה הארון, הכרת מפרטי מידות של ארונות טיפוסיים מסוגים שונים, וצלילה לתחום הדקורטיבי-חזותי על מנת להדק את התאמת התשתית החדשה לעיצוב הנדרש. קוראי מאמר זה ישכילו לבחור את ארונותיהם בקלות רבה ביותר.

הכל מתחיל מהמבנה

מבנה הארון עשוי להיות פתיחה או הזזה. ארון פתיחה עשוי לשמש אדם יחיד, ואז ניתן לבחור ארון בגובה נמוך של 1.4 מ' או ארון גבוה של 2 מ'. בתחום ארונות ההזזה אין ארונות נמוכים כלל ועיקר והאפשרות היא אך ורק ארון של 2 מ' או ארון קיר בגובה מלא של 2.4 מ'. עומקו של ארון הזזה הוא 60 ס"מ ועומקו של ארון פתיחה קטן 1.4 מ' הוא 54 ס"מ. עומקו של ארון פתיחה גבוה של 2 מ' הוא 57 ס"מ בדרך כלל. לאור המידות הללו, גבשו לכם ארון בגדים שיתאים במידותיו ויענה על בקריטריונים שלכם לשימוש מועדף: דלת פתיחה או הזזה, גובה נמוך, בינוני או גבוה מאד המכסה את כל פני הקיר.

הבחירה ממשיכה לאפיון פרזול הארון

הפרזול מורכב מאותם רכיבי משנה שמשלימים את מראה הארון. בידיות פתיחה, יהיו אלה ידיות האחיזה של הארון, ובארונות הזזה תהיה זו המעטפת של דלת הארון, אשר מגינה על הקצוות ושריטות ובלאי. מעטפת זו היא למעשה מסגרת שנראית כמו מסגרת של תמונה ומשמשת חלק אינטגרלי מעיצובי ארונות רבים. לעתים מדובר על אותו צבע כמו העיקרי ולעתים על צבע שונה כמתקבל על הדעת, בדרך כלל, בשילוב פרזול ברהיט קיים.

לבסוף – יש לגבש את עיצוב הארון

ארון בגדים הנו תשתית מעוצבת בסגנונות שונים. ניתן לאפיית את העיצוב ככפרי וניתן לאפיין אותו כמודרני המבוסס על צבעים בהירים וללא גילופים בדלתות. חפשו את העיצוב המתאים ביותר לבית לדעתכם ואשר מהווה את החלום שלכם לגבי שילוב רהיטים ביתיים. באופן זה אתם מבטיחים שימוש במוצר נחשק, שנראה טוב ומכיל את כל מה שאתם צריכים מבחינה פונקציונאלית להתנהלות קלה, חכמה ונכונה עם פריטי אחסון כמו בגדים ומצעים.

 

 

 
 
מי צריך ארונות פלסטיק?  , עיצוב ארון בגדים  , איך בוחרים חדרי ארונות?