סלון מבד או סלון מעור?

 
 

 סלון מבד או סלון מעור? 

 

סלון נרכש בדרך כלל על פי הרגלי הצריכה והשימוש שהיו ידועים לנו מקודם. ישנן משפחות וישנם דיירים שמורגלים להשתמש בספות בד ומכירים היטב את יתרונות חומר הגלם, לעומת אנשים שמורגלים לשבת על רהיטי עור או דמוי עור ומכירים היטב את סגולותיו. למי שקצת פחות מכיר את חומרי הגלם עמם הוא טרם התנהל עד כה, הכנו לכם מקבץ קצר של תכונות המוצרים על מנת לסייע לכם לדעת במה לבחור בעתיד.

יתרונות סלונים מבד

 
סלונים מבד בדגמים חדשים בדרך כלל מגיעים עם חומר דוחה כתמים. המשמעות היא שאם נשפך לכם יין בחג או משקה תוסס אחר הוא לא ייצור כתם אלא ייספג בתוך הספה. האזור הדביק עדיין יצריך ניקוי אבל לא ייראה באופן חיצוני. יתרון נוסף של סלונים מבד הוא מגע מחמם שנדרש ממש בימי חורף קרים. יחד עם זאת, בימים חמים הוא מביא את מי שיושב עליו לחוש באווריריות. חומר הפלא הזה מבוסס על בדים חדשים בהם משתמשים בכדי לעצב סלוני בוטיק לבתי אב חדשים.
 

יתרונות סלונים מעור

 
סלונים מעור ניחנים בחומר קשיח שאינו נקרע בקלות ומחזיק מעמד למשך שנים רבות מאד כחדש. בקיץ יש לו יתרון מובהק משום שהמגע הטבעי שלו קריר מעט. יתרון נוסף של עור הוא שניתן לעבדו בהמון אופנים ולא להשאיר אותו רק במרקם טבעי חלק. ניתן להזמין סלונים מעור בעיבוד מחוספס, פרוותי דמוי בד ועוד. כל אלה מעניקים לעור את היתרונות שלו כחומר גלם עבור סלונים וגורמים למשפחות רבות שלא לזנוח אותו לאחר שנים רבות של שימוש.
 

עיצוב סלונים על הצד הטוב ביותר

 

את עיצוב הסלונים שלכם מאד מומלץ להשאיר להדמיית מחשב אינטרנטית מטעם חנות רהיטים מובילה. שם, תוכלו להיחשף למגוון רחב של סלונים חדשים מעור או מבד ולבחור את המועדף עליכם בהתאם. הבחירה נעשית קלה ופשוטה מאד משום שהיא מבוססת על עיצוב הבית והתאמה אליו. לכן, עיון בתמונות ומנגד – בנעשה אצלכם בסלון יביא אתכם למסקנות מהירות מה מתאים לשלב בבית. את הרכישה עצמה ניתן לעשות באולם התצוגה של הסלונים או ממש באתר האינטרנט, לבחירתכם.
 

 

 
 
סלון מבד או סלון מעור?  , ארונות אמבטיה מעוצבים  , כורסאות מעוצבות  , מיטות מעוצבות  , סלון מעוצב  , ספות מעוצבות