פרגולות

 
 

 כל מה שרציתם לדעת על פרגולות

כשאתם מעוניינים להבטיח פתרונות הצללה איכותיים בחצר בגובה הקרקע, הכי מומלץ להתבסס על פרגולות. הפרגולה מהווה פתרון הצללה קבוע, המיועד בדיוק לבתים בבעלות, בהם המוצרים הנם מיועדים לשימוש לטווח הארוך. כשאתם מסדירים פרגולות אתם נהנים ממגוון עצום של יתרונות בתחום ההצללה.

ויסות אור שמש

ויסות אור שמש הוא תכונת הבסיס כמעט של כל פרגולה (למעט פרגולות בעלות מבנה גג קבוע ללא רפפות). בפרגולות עם תריסים ניתן לפתוח ולסגור אותם בזוויות שונות ובכך לשלוט בכניסת ומניעת אור השמש. בפרגולות ללא עמודים ניתן לקפל את הגג באמצעות מיתרים הקשורים אליו ומחוררים בקיר של החצר. קיפול הגג נעשה בתנועת רבע מעגל שבסיומה הוא יינצר במקביל לקיר. ניתן יהיה לפתוח שוב באמצעות מנגנון חשמלי מתוחכם באביב הבא. ישנן פרגולות שניתנות גם לקיפול מסוג זה וגם לוויסות התריסים כאשר הן פתוחות.

בילוי איכותי בצל מתחת להתקן

פרגולות הן התקנים שיגרמו לכם להרגיש כמו בסוכה, רק שכאן המבנה הוא קבוע. בשל כך, אתם מבטיחים אטרקציה שכבר שנים לא מימשתם: בילוי איכותי בחצר הבית. כשאתם מצוידים בפרגולה איכותית, אתם מבטיחים כי הבילוי בחצר יהיה קל, נגיש ופשוט ביותר גם כאשר ישרור חמסין בחוץ ויהיה אוויר דחוס ולא אוורירי בעליל. לשם התגברות על כשלים אלו בדיוק נועדה הפרגולה הקבועה.

שילוב פנטסטי עם עיצוב החצר

פרגולות יכולות להיות ברות שילוב עם כל סוגי העיצוב בחצרות, מהמודרני ועד לעיצוב האותנטי העתיק. פרגולות מתוכננות עבור בתי לקוח כשהן מגובשות בצבעים שונים בהתאם לסוג העיצוב הנבחר. לכן, כשאתם בוחרים פרגולות אתם בוחרים להשביח את העיצוב במרחב ולהפוך אותו לאקסקלוסיבי במיוחד, כזה אשר נדיר להגיע לרמתו בהיעדרן של הפרגולות. 

שימושי במיוחד בחצר שיש בה אטרקציות

חצר עם התקנים כמו ג'קוזי, בריכת שחיה וחדר כושר שדה היא חצר אידיאלית להתקנת פרגולות. כשמותקנות פרגולות, חוויית השימוש במכשירים ובאטרקציות הללו נעשית אקסקלוסיבית במיוחד ואטרקטיבית מאד עבור כל משתמש. ביצוע הפעולה כאשר יש צל מעל ראשיכם חוזר להיות כיף ומספק. עם פרגולות איכותיות תוכלו להבטיח חיי שגרה מהנים ומענגים בחצר בכל סוג של פעילות או אטרקציה.