מדפים כבדים לחנויות, חדרי קירור וסופרים

 
 

 

מדפים כבדים לחנויות, חדרי קירור וסופרים

 

מדפים כבדים משמשים לאחסון סחורות במחסני חנויות. חלק מהמדפים מיועדים לשימור מוצרים בקירור וחלקם לשמירתם בטמפרטורת החדר. מדפי הקירור הם מדפים מתכתיים העשויים ממתכת אלחלד ייעודית לעבודה בקירור. הם למעשה יוצרים מקרר גדול ייעודי למוצרים שצריכים להיות בשימור בטמפרטורה קרה. הייעוד הוא שימור מזון שמתכלה מהר כמו גבינות, סלטים, בשרים, דגים, ביצים ועוד. מדפים כבדים לטמפרטורת החדר ניתן לבחור בין סט לאחסון בינוני עבור מוצרים של 50 עד 80 ק"ג, או מוצרים כבדים מאד למעלה מ- 80 ק"ג.

מדפים לאחסון בקירור

מדפים לחנוית צריכים להיות כבדים כדי לאפשר אחסון בקירור מיועדים למקררים במחסנים לפני שמוציאים אותם למקררי המכירה בהיכל של הסופרמרקט. אלו מדפים ממתכת שבאמצעות חיבור לחשמל יוצרים קירור של מקרר המיועד לשימור חבילות כבדות של פריטי מזון לטווח הארוך.

מדפים לאחסון בטמפרטורת החדר במשקל בינוני

אולי תתפלאו אבל מדפים לחנויות נחשבים לפופולאריים ביותר, הם משרתים את רוב מחסני החנויות ומיועדים גם להנחת חבילות וגם להנחת המוצרים עצמם. מדובר על מדפי ברזל כבדים עם זרועות קיר שניתן לקדוח אליו באמצעות חורים ייעודיים. המדפים הנו בעלי כושר נשיאה של 50 עד 80 ק"ג למדף. ניתן כמובן לסגור מדף עם משקל מופחת מ- 50, אבל המציאות נוכיחה שמדף בסדר גודל כזה שכשהוא מלא ניחן במשקל זה.

מדפים לאחסון בטמפרטורת החדר במשקל כבד

מדפים אלה נקראים מדפי קורות עץ וזאת משום שיש להם קורות זוג שמותקנות על גבי עמודי ברזל. הקורות אינן מאפשרות מידוף אלא רווח אוויר ביניהן, מה שמותיר לאחסן עליהן אך ורק חבילות כבדות. מה מאחסנים שם? חבילות מכירה בהיקפים ענקיים במשקלים של למעלה מ- 80 ק"ג, קיטים להרכבה עצמית בחנויות מוצרי בית, ועוד. המדפים הללו נחשבים לכבדים ביותר בתעשייה מוצרי הבית ולכן הם ייעודיים רק לחנויות בעלות תכולה כבדה מאד. הצרכנים העיקריים שלהם הן רשתות שיווק מוצרי בית המספקות קיטים להרכבה עצמית או חנויות שעובדות עם תכולות סיטונאיות שמגיעות בחבילות עם משקלים ענקיים של למעלה מ- 80 ק"ג. 

התאמת פתרונות מידוף לעסקים

בואו להצטרף לקבוצת הלקוחות המנצחת שלנו ולהפוך את החנות או הסופרמרקט שלכם למקום יעיל, ארגונומי ובנוי לעבודה על הצד הטוב ביותר!
 
 
חדרי שינה מיוחדים  , מדפים כבדים לחנויות, חדרי קירור וסופרים