ארונות

 
 

 

 שאלות ותשובות על בחירת ארונות לבית

ארונות הם התקני אחסון אשר מומלץ מאד ללמוד היטב כיצד לבחור. במקבץ ה- FAQ שלפניכם תוכלו להכיר את כל הדילמות העומדות בפני צרכנים לפני בחירת ארון. חלקן עוסקות בעיצוב המוצר וחלקן בנתונים טכניים שהוא מכיל. על אף כי מבנה הבחירה נראה פשוט: התאמה על פי צבעי החדר בבית ובכפוף לצרכי האחסון שלנו, במציאות מימוש הבחירה אינו תמיד מוצלח ובמקרים רבים רק לאחר שהארון כבר נקנה – בעל הבית הבין שעשה טעות ומאוחר מדי לתקן. מאד חשוב שלכם זה לא יקרה, ולכן בטרם צאתכם לדרך – נא עברו על המקבץ שלפניכם.

מהי הדרך הטובה ביותר לקבוע את זהותו של צבע הארון שלנו?

צבע הארון הוא נושא שצרכנים ומוכרים רבים עסקו בו בעבר ועד היום מעסיק אותם לא מעט. אחת הבעיות המרכזיות בבחירה שלו היא שאנו חיים בעידן של עיצובים. אם בעבר, עץ היה רק צבע אגוז כהה, ולבן היה רק לבן שלג, כיום יש המון גוונים של חום עץ והמון גוונים של לבן, ויש גם ארונות שמעל לבסיס החום או הלבן מוטמעות גרפיקות צבעוניות, איורים צבעוניים ואפילו תמונות אבסטרקטיות – בהדפסה. לכן, הדרך הטובה ביותר לקבוע את צבע הארון היא קודם כל להבין בדיוק מה יש לכם בבית: אם זה חדר לבן, איזה גוון של לבן זה? שמנת? שלג? מעושן? אופווייט? במידה ויש לכם חדר עץ, האם זה עץ בוק? אגוז? אלון מולבן? אלון מבוקע? מאד חשוב להיות מדויקים בבחירת ארונות על מנת שתושג התאמה רבתי למראה החדר שלכם.

ציינתם כי על חלק מהארונות ישנן הדפסות צבעוניות: האין זה כמו לבחור תמונת קיר?

זה בדיוק אותו תהליך, משום שהתמונה המודפסת מוטמעת בפרונט של הארון, ולכן למתבונן זה נראה כמו תמונה. בבחירת תמונה חשוב ללכת עם הלב שלכם אבל גם להתייחס לחלק לכך שחלק מהמיצגים נועדו גם למטרה פונקציונאלית. למשל ייתכן ארון עם איור ובתוכו משטח פנימי (של האיור) שהוא במציאות מראת קיר. ברור למי הארון הזה מיועד, הלא כן? למי שמחפש מראת קיר קדמית. לכן, גם כשאת סגורים על האיור או התמונה הנבחרים, בדקו האם ניתן לקבל אותם בוורסיה שתסייע לכם פרקטית, כמו בדוגמה זו.

מה זה חדר ארונות ומדוע יותר ויותר צרכנים עוברים לשיטת האחסון הזו?

חדר ארונות הוא מקום אחד בו מאחסנים ארונות. בכך, בחדר השינה שלכם, של הילדים ושל האורחים אין ארונות, כי הכל מרוכז בחדר אחד שמוגדר כסטורג' רום (Storage room). כמובן שגם את החדר הזה יש לעצב ולתכנן היטב ולשלב בו ארונות בהתאם למידותיו הנכונות והעיצובים הנדרשים בשביל לחדד את הדקורציה הפנימית שלו.
 
 
 
 
מי צריך ארונות פלסטיק?  , עיצוב ארון בגדים  , איך בוחרים חדרי ארונות?