איך בוחרים חדרי ארונות?

 
 

  

 

איך בוחרים חדרי ארונות?

חדרי ארונות מומלץ לתכנן באמצעות מעצב פנים אשר יוכל להפוך חדר זה לסטייליסטי ולא רק לחדר בעל דימוי של מחסן בית. בחברת ארונות עץ מקצועית תוכלו למצוא את כל המענה לכך. כאן תוכלו ללמוד הכל על חדרי ארונות, על טקטיקות העיצוב שלהם ועל האופן הפשוט ביותר בו ניתן להעמיד חדר מעוצב מן המעלה הראשונה.

אפיון סוגי הארונות

סוגי הארונות שניתן להעמיד בחדרי ארונות הם ארונות פתוחים ללא דלת, דמויי כוורות מדפים, לצד ארונות הזזה וארונות פתיחה. הכרת סוגי הארונות הללו, כולל מידות תקניות שלהם, תוכל לסייע לכם לבחור נכון את התקני האחסון שלכם. למשל, ארון הזזה, שיש לו דימוי של ארון חסכני במקום, ניתן לבנייה רק אם מידת העומק שלו היא 60 ס"מ ומעלה, בשונה מארון הזזה שיכול להיות גם בעל מידת רוחב של 57 ס"מ. ארונות מדפים הם הפתרון הכי חסני בחדרי ארונות מבחינת מידת עומק שכן היא עשויה להגיע גם ל- 40 ס"מ של עומק.

גיבוש העיצוב על גבי הארונות

עיצובי ארונות הוא תחום נפרד שעליכם להכיר היטב. בארונות מדפים עיקר העיצוב מתבטא במדפים עצמם, בדפנות ימין ושמאל ובדפנות העליונות והתחתונות של כל מדף ומדף. ניתן לבחור ארון שמידות הגודל של כל מדף שונות זו מזו, ולא להתבסס רק על כוורות סימטריות. בארונות פתיחה, הדגש העיקרי הוא על הפרזול ועל אומנות עיצוב העץ של הדלת, גילופים וחריטות, כמו גם ביקועי צבע מעניינים על גבי העץ. בארונות הזזה, הדגש הוא על הדפסה על גבי הארונות או הטמעה של מראה על גביהם, מה שיוצר להם מראה מודרני בן זמננו. ניתן גם לבחור ארונות הזזה מבוקעים מעץ.

סנכרון חזותי בין ארון לארון

אחת הטעויות הנפוצות שבעלי חדרי ארונות עושים היא שהם רוכשים בנפרד כל ארון וארון בהתאם לזמן ולמקום: "עכשיו אני צריך ארון הזזה, בעוד חודשיים אזדקק לארון פתיחה". כאשר רוכשים ארונות לא מתואמים מספקים שונים התוצאה היא פריטים מעוצבים שלא מביעים סנכרון ויזואלי, מה שהופך את העיצוב הכללי בחדר לאמורפי. חדרי ארונות רוכשים בסוללה אחת, כשכל הארונות מתואמים עיצובית זה עם זה.


 

 

 
 
מי צריך ארונות פלסטיק?  , עיצוב ארון בגדים  , איך בוחרים חדרי ארונות?